Skąd: "OSIEDLE" Dead or Life your choice

PostWysłany: Śro 17:14, 15 Mar 2006 Back to top

Masażysta

Posty: 243 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: BRYGADA ZACISZE

PostWysłany: Wto 23:54, 28 Mar 2006 Back to top

Dzis 2:0 Arsenal pokonał u siebie Juve a Barca bezbramkowo zremisowała w Lizbonie z Benfiką.
Kanonierzy dominowali przez całe spotanie czego efektem były zdobyte gole po ładnych koronkowych akcjach zakonczonych strzalami z lini pola karnego. Najpierw Cesca Fabregas po przejeciu Piresa i podaniu Henrego uderzył miedzy nogami thurama i było 1:0 w 40minucie spotkania. Po przerwie Arsenal nie podkrecajac tempa kontorolował sytułacje na boisku i czesto groznie atakował skrzydłami. Swietne podanie Hleba do Fabregasa a ten zrewaznował sie Kapitanowi Londynczyków znakomitym podaniem. Francuz podwyzszył na 2:0. W koncówce spotokania posypały sie kartki dla zawodnnków Starej Damy. Zołty kartonik otrzymał były długoletni rozgrywajacy i kapitn Arsenalu Prtick Viera. Ta kara nie pozowli mu zagrac w rewanzu. Po dwa zółtka otrzymali Camoroanessi i Zebina kolejno w 83 i 85minucie i Juve konczyło mecz w 9. Arsenal mimow kilku okazji nie podwyzszył juz prowadzenia i wygrał zasłuzenie 2:0. Przed rewanzem ktory odbedzie sie za 8 dni w Turynie Aresnal jest faworytem do wyjscia z tego pojednyku, choc do poki pika w grze wszystko jest mozliwe.
W drugim wtorowym spotkaniu Barca nie straciła ani nie zdobyła bramki na stadionie "Światła" w Lizbonie.Z relacji wiem ze mecz mimo ciekawych fragmentów stał na srednim pozimie. Rewanz w stolicy Kataloni nie bedzie formalnosci.Przypomnijmy ze Benfica w 1/8 awansowała po zwyciestwie wyjazdowym z ubiegłorocznym triunfatorem LM - Liverpool'em. Kto z tych par awansuje do połfinału?Dowiemy sie niebawem bo juz za 8 dni kiedy to rozegrane zostana rewanze w Turynie i Barcelonie

józef
Junior starszy

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 154 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Miejska Górka Bema Street

PostWysłany: Czw 22:27, 30 Mar 2006 Back to top

w srodowych spotkaniach LM zdecydowanie wiecej emocji było w Mediolanie gdzie Inter podejmował Villareal, gospodarze wygrali po bramkach Adriano i Martinsa, dla gości bramke zdobył niezawodny Diego Forlan.
w drugim spotkaniu Lyon podejmował u siebie Milan, gospodarze nie wykorzystali atutu własnego boiska(0:0) i w rewanżu na San Siro czeka ich niezwykle ciężkie zadanie.

Masażysta
Masażysta

PostWysłany: Śro 0:06, 05 Kwi 2006 Back to top

Lyon grał bardzo dobrze w obronie, siwtnie taktycznie i agresywnie w pomocy i z przodu co dawało efekty do 88minuty spotkania. Własnie wtedy po strzale Szewczenki i dobitce Inzhagiego Milan wyszedł na prowadzenie 2:1. Przy stanie 1:1 awansował by Lyon. Francuzi jednak sie nie podniesli i w doliczonym czasie gry zostali dobici przez Szewczenke
A wiec po remisie 0:0 w pierwszym spotkaniu i zwyciestwie Milanu u siebie 3:1 to własnie Mediolanczycy awansowali do połfinału LM
W drugim spotkanu wtorkowym niepodziewanie Inter uległ Villarealowi 1:0 i to Hiszpanie zagraja z Arsenalem lub Juve w połfinale.

Olek
Trampkarz starszy

Posty: 55 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: from BEMA

PostWysłany: Śro 16:22, 05 Kwi 2006 Back to top

trzeba przyznać, że Milanowi dopisało szczęście i doświadczenie. Fatalny mecz rozegrał Dida. Miał dużo szczęścia, że po jego błędach nie padło dużo bramek bo 2 spokojnie mogły być. co do Interu nie będę się wypowiadał bo nie widziałem

Masażysta
Masażysta

PostWysłany: Czw 0:09, 20 Kwi 2006 Back to top

Wczoraj i dzis w LM rogrywane byly pierwsze mecze połfinałowe
We wtorek na San Siro Milan podejmował Barcelone, mimo osłabenia Barca zagrała dobrze taktycznie i wystarczył jeden przebłysk Ronaldinho i precyzyjny strzał Guliego i Barca ma zaliczke przed meczem u siebie choc nic jeszcze nie ejste przesadzone Arrow Twisted Evil
natomiast dzis w Londynie ostani mecz w Europejkich Pucharach rozgrywany byl na Hightbary poniewaz od nowego sezonu Arsenal grac bedzie juz na Emirates Stadium. Arsenal juz w 9 kolejny spotkaniu w LM nie stracił gola co jest absolutnym rekordem w histori tych rozgrywek. Jedyna bramke w tym spotkaniu trzelił Kolo Toure wykorzystujac podanie Hleba. Skromna choc zasłuzona zaliczka Arsenalu nie przesadziła jeszcze o wsyztskim i mysle ze emocji nei zabraknie w rewanzach Arrow Wink